info@porcelanovysvet.cyou
🍂 Podzim začíná u prostřeného stolu – vybrané kousky nyní se slevou až 30 %. Objevte podzimní nabídku →

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 5382 hodnocení
5
5250x
4
70x
3
23x
2
7x
1
32x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

B Avatar autora Bohumil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.12.2020
Můžu doporučit ,perfektní zabalení proti rozbití.
P Avatar autora Pavlína Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.12.2020
Byl to dárek pro kolegyni a byla moc spokojená :-)
KŠ Avatar autora Kateřina Šustrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.12.2020
Perfektní balení zboží, aby nedošlo k jeho rozbití. Rychle doručeno. Mohu jen doporučit.
P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.12.2020
Krásné výrobky. Rychle dodání, dobře zabaleno proti rozbití.
J Avatar autora Jarmila Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.12.2020
Spokojenost, rychlé a vše důkladně zabaleno
J Avatar autora Jitka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.12.2020
Perfektní balení
R Avatar autora Robin Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.12.2020
Precizně zabaleno, jsem spokojen ????????
VC Avatar autora Vladimír Chaloupka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.12.2020
OK doporučuji všem
H Avatar autora Hela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.12.2020
Výborný obchod, rychlé dodání, kvalitně zabaleno, jsem velmi spokojená a doporučuji všem.
K Avatar autora Katka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.12.2020
Spokojenost maximální, balení důkladné, dodání velmi rychlé, zboží překrásné. Děkuji.
M Avatar autora Milan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.12.2020
Druhá zkušenost potvrdila první. Vše výborné. Spolehlivý obchod, rychlé dodání, dobrá cena, skvělá komunikace, pečlivě zabaleno.... Jednoduše DOPORUČUJI.
S Avatar autora Silvie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.12.2020
Zboží přijelo včas a v pořádku
L Avatar autora Luca Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.12.2020
Měla jsem obavu, v jakém stavu zboží dojde a musím říct že úplně zbytečně. Kvalitně zabaleno a opravdu krásný porcelán.
J Avatar autora jarka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.12.2020
Zboží došlo v pořádku
M Avatar autora Marie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.12.2020
Porcelán perfektně zabalen,rychle dodáno,spokojenost
P Avatar autora Pavla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.12.2020
Naprostá spokojenost
L Avatar autora Lucie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.12.2020
Velmi spokojena-kumunikace obchodu bez problemu,porcelan skvele zabaleny, rychlost dodani
J Avatar autora Jiří Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.12.2020
Vše ok, kvalitní zboží. Bezproblémový a rychlý nákup.
A Avatar autora Anna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.12.2020
Rychlý a bezproblémový nákup, dobře zabalené
DK Avatar autora Dana Klapková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.12.2020
Velmi spokojená

Ovládací prvky výpisu

5397 položek celkem