info@porcelanovysvet.cyou
🍂 Podzim začíná u prostřeného stolu – vybrané kousky nyní se slevou až 30 %. Objevte podzimní nabídku →

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 5375 hodnocení
5
5244x
4
69x
3
23x
2
7x
1
32x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

B Avatar autora Barbora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.3.2025
Vše v pořádku, rychlé a bezpečné doručení
MM Avatar autora Mária Morvayová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.3.2025
Maximálna spokojnosť, porcelán je nádherný aj dodanie bolo super
KK Avatar autora Karel Kokeš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.3.2025
Perfektní
MM Avatar autora Marie Morávková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.3.2025
Paráda
VN Avatar autora Věnka Nevěřilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.3.2025
Jsem velmi spokojena
Avatar autora Dagmar Čápová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.3.2025
Zboží přijde vždycky včas a perfektně zabalené. A ta krása uvnitř!
JK Avatar autora Jaroslav Kříž Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.3.2025
Spokojen
VM Avatar autora Vladan Melicher Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.3.2025
👍
RH Avatar autora Radka Humlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.3.2025
Velice spokojená
PK Avatar autora Petra Kulíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.3.2025
Velká spokojenost. Při přepravě se uštípnul jeden talíř. Obratem zaslali nový. Rozhodně obchod doporučuji!
JK Avatar autora Jaroslava Krupicová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.3.2025
nakupuji v tomto obchodě opakovaně, Vždy spokojenost. Velmi rychlé dodání, velmi dobře zabaleno
JJ Avatar autora Jana Janíčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.3.2025
Nakupovala jsem několikrát, vždy velká spokojenost. Velmi rychlé dodání a vždy pečlivě zabaleno.
P Avatar autora Pavla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.3.2025
Rychlé odeslání, dobře zabalené hrnečky. Suoer!
JP Avatar autora Josef Pavlát Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.3.2025
Pěkný kvalitní zatím spokojenost...
IS Avatar autora Irena Slabá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.3.2025
Krásné zboží, super zabaleno, spokojenost. Budu dokupovat.
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.3.2025
Rychlé dodání a precizně zabalené zboží.doporučuji obchod.
RS Avatar autora Roman Svoboda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.3.2025
Velmi pěkné a užitečné.
VN Avatar autora Věra Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.3.2025
Vše perfektní
MS Avatar autora Martina Světlíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.3.2025
jsem velmi spokojená, děkuji
ID Avatar autora Ivana Dusová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.3.2025
Nádherné zboží, užíváme každodenně. Nyní jsem jen doplnila výrobky k servisu, ktery jsem dostala jako dárek.

Ovládací prvky výpisu

5390 položek celkem